1541077 , 38MM цртан филм Печатени grosgrain лента,DIY рачно изработени накит материјали,Свадбен подарок пакување материјали

1541077 , 38MM цртан филм Печатени grosgrain лента,DIY рачно изработени накит материјали,Свадбен подарок пакување

DEN 162.00
DEN 216.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.50 /парче
1532311,Бесплатен Превозот grosgrain Лента за Коса Лакови СО Клип, Деца Бутик Hairbows Бебе Девојки Коса Accessorise US$ 2.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД. и повеќето земји.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.99 /парче
1532338 ,8 бои Бесплатен Превозот Мода Жени, Девојки Симпатична Големи Големи grosgrain Коса, Лак за Коса Клип Бутик Лента Лак US$ 2.
Превозот Метод Јас :
shippin g Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД).
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).50 /парче
153236 ,Бесплатен Превозот 12 бои grosgrain Лента за Коса Лакови СО Клип, Деца Бутик Hairbows Бебе Девојки Коса Accessorise US$ 0.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
1532336-А ,Бесплатен Превозот 30 бои grosgrain Лента за Коса Лакови СО Клип, Деца Бутик Hairbows Бебе Девојки Коса Accessorise US$ 1.80 /парче
1532310,Бесплатен Превозот grosgrain Лента за Коса Лакови СО Клип, Деца Бутик Hairbows Бебе Девојки Коса Accessorise US$ 2.92 /парче
.50 /парче
153231,подароци за децата со лак headband коса поклон headbands бебе коса додатоци девојка со лак headbands бебе венчиња US$ 0.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1-1/2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
1541077
Шема:
Цртан филм

Најдобри понуди