Хром Задна Врата Копчето За Покривање На Вратите Налепница За Range Rover Evoque 2011 2012 2013 2014 2015 Додатоци Автомобил Стил

Хром Задна Врата Копчето За Покривање На Вратите Налепница За Range Rover Evoque 2011 2012 2013 2014 2015 Додатоци

DEN 840.00
DEN 1680.00
 

Тековен
Количина на стоки

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние сме фабриката на автомобил додатоци.
Хром Задна Врата Копчето За Покривање На Вратите Налепница За Range Rover Evoque 2011 2012 2013 2014 2015 Додатоци Автомобил Стил
Објектот Fitment : Одговара за Range Rover Evoque 2011 2012 2013 2014 2015
Опис : Состојба : 100% Сосема нов со opp вреќа во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Хром Боја : Сребро Пакет се вклучуваат : 1 парче задна врата копчето покрие трим Направени во ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет Лесно се инсталира,со двострано 3 M налепници за Известување на Русија :
Поради изразат друштво на Русија ажурирање на новите услови на испорака,секој приемник треба да именуван во полно име ( целосно име и презиме која вклучувајќи три збора).
Сите наши производи се во парк. Искрено се надеваме да стане вашиот најдобар снабдувач. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Па ве Молиме оставете ги вашите име и презиме при купување на стоката.(освен викенд и одмор)
3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ви благодариме!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Почитувани купувачот,ние го цениме вашиот бизнис,ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls ја напушти Пет Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Нарачки обработени во рок од 3 дена по уплатата верификација. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако сте веледрогерија, ние може да ви понуди поволни трговија на големо цена според вашата нарачка количини. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации,ние ќе реши проблем за вас во рок од 24 часа. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
owntycar
Име На Модел:
Автомобил Стил
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
План за 2011-2015
Автомобил Производител:
Land Rover
Автомобил модел:
За Range Rover Evoque
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
30g
Задната Врата Копчето Покрие Трим :
За Range Rover Evoque Додатоци

Најдобри понуди