Бронза На Ѕвонење Срце Облик Случај Дизајн Рака Правец На Механички Џеб Види W/ Синџир Сосема Нов Убав Подарок Топла Продажба Точка Машини Види

Бронза На Ѕвонење Срце Облик Случај Дизајн Рака Правец На Механички Џеб Види W/ Синџир Сосема Нов Убав Подарок

DEN 624.00
 

Тековен
Количина на стоки


-Овозможено од страна ликвидација, без било батеријата.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку порака
.
Политика На Враќање :
1.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации . Ако сте имале доби објект и се чувствуваат задоволни со тоа,ве молиме оставете ни пет постигнати позитивни повратни информации.Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо.4 cm
Синџир должина : околу 35cm
l
превозот :
1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
2,купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.5 cm
Случај дебелина : приближно 1.
Повратни информации
Ние ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.
-Види преку назад случај и предната маска.
Се надевам дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг тука
ви благодариме
ким.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.
-Отстранлив синџир со клип на крајот
Компонента :
1 X Види Џеб
1 X Синџир
Спецификација :
Движење : рака-ликвидација
Случај дијаметар : околу 4.
Главни Карактеристики :
-100% Сосема нов и со висок квалитет и прецизно движење
-Уникатен види-преку скелет движење дизајн.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Оставајќи негативни повратни информации не го реши проблемот,од друга страна,тоа може да креирате повеќе недоразбирање. ве молиме бидете советувани дека e-mail ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во рок од 24 часа (со Исклучок на Викенди и државни Празници)
Имаме за цел да одговори на пораки во рок од 24 часа и среќни да понуди производ помош и испорака на информации.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Титаниум
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Материјал Тип:
Пластични
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Дијаметар:
1.77 инчен
Пол:
Мажи
Стил:
Античкиот
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
H249
Бренд Име:
SHUHANG
Нови:
Моден
Механички:
Античкиот
SKU:
H249
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди