100PCS PCB Завртка Terminal Block Конектор, KF128-2P теренот:5.0 MM/0.2 инчи, Зелена, 5mm, KF128 2Pins

100PCS PCB Завртка Terminal Block Конектор, KF128-2P теренот:5.0 MM/0.2 инчи, Зелена, 5mm, KF128 2Pins

DEN 621.60
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Бесплатен превозот PCB Завртка Terminal Block Конектор, KF128-2 P теренот : 5.0 MM/0.2 инчи, Зелена, 5mm, KF128 2 Pins
Фото :
Трговија на големо 50 парови(100pcs) /многу 4mm банана приклучок конектор за лемење Говорникот Кабел за Антена Терминал Бесплатен превозот САД$ 38.53 /многу
парчиња / многу
100 PCS/МНОГУ Hihg Квалитет 2 EDG5.08mm Теренот Десен Агол 10 Pin 10 начин Завртка Терминал Блок Приклучок Конектор US$ 109.80 /многу
парчиња / многу
Топла Продажба 5.08 mm Теренот Десен Агол 8 pin 8 начин Завртка Терминал Блок Приклучок Конектор US$ 12.85 /многу
парчиња / многу
2 EDG5.08 Приклучок тип терминали 5.08 mm Теренот Десен Агол 12 pin 12 начин Завртка Терминал Блок Приклучок Конектор US$ 68.30 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 2 EDG5.08 2p Права игла Plug терминал 5.08 mm Теренот 2 pin 2 начин Завртка Терминал Блок Приклучок Конектор US$ 19.75 /многу
парчиња / многу
500 PCS/МНОГУ Мини CH-2 Притиснете Тип Електрична Конекција Терминал , Брз Жици Терминал Бесплатен превозот САД$ 43.50 /многу
парчиња / многу
500pcs/многу FDFD1.25-250 22-16 AWG Целосно Изолирани ЦРВЕНО Женски Електрични Лопата Crimp Конектор Терминали Бесплатен превозот САД$ 29.98 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 50pcs wire конектор избрани изолирана жица црвено задник приклучок за електрична crimp терминали BV1.25 US$ 10.05 /многу
парчиња / многу

Други карактеристики

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
KF128
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
DEBROGLIE

Најдобри понуди