Минијатурни светлина 34v 3w e10 t14x45 c6 A396 НОВИ 10pcs

Минијатурни светлина 34v 3w e10 t14x45 c6 A396 НОВИ 10pcs

DEN 590.40
 

Тековен
Количина на стоки

Минијатурни светлина 34v 3w e10 t14x45 c6 A396 НОВИ Детали за Производот
Опис На Производот :
Напон : 34 V
Wattage : 3 W
База Тип : E10
Дијаметар : 14mm
Должина : 45mm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Индикатор Светла

Најдобри понуди