Сон Catcher Whosale Сон Catcher Пердув Оркестарот Пердув Dreamcatchers 120pcs/многу во Мешани Бои, DHL Бесплатен Превозот

Сон Catcher Whosale Сон Catcher Пердув Оркестарот Пердув Dreamcatchers 120pcs/многу во Мешани Бои, DHL Бесплатен

DEN 6869.00
DEN 7632.00
 

Тековен
Количина на стоки

Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Сепак, ако belileve дека објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Големината е напишано во опис на производот, не се замисли колку е голема тоа е , тоа е подобро да се извади владетел да бидете сигурни дека сте ја добиле на точни информации, не велат дека тоа е премногу мали или премногу голема, откако ќе ја добијат coz што сум напишал големина во детали. Ве молиме контактирајте со нас за вашите прашања или проблеми, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми толку брзо како што можеме , ние и ветуваме на понуда на најдобри услуги на нашите клиенти и сигурно дека ние ќе се потрудиме да fullfill на вашите барања како долго како на вашите барања се разумни. Тоа го прави не е добро и не им помогне на клиентите да ни остави негативни повратни информации или барање спор, веруваме дека овој лош начин никогаш нема да се случи во нашиот клиенти!
.Купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на ефикасноста на вашиот производ инспекција. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Мора да го користите вашиот мудрост да се добие тоа јасно се од себе. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја . Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака .
Сон Catcher Whosale Сон Catcher Пердув Оркестарот Пердув Dreamcatchers 120pcs/многу во Мешани Бои, DHL Бесплатен Превозот
Круг со дијаметар : 6cm
1lot=120pcs во мешани бои!
Бесплатен Превозот преку DHL или Aramex или ЕМС брза испорака.

Други карактеристики

Најдобри понуди