14 Лаптоп со Екран на Допир Digitizer за Lenovo IdeaPad Flex 2 14 Flex 2-14 20404 14D Пред Стакло Поправка Дел, Бесплатен Превозот

14 Лаптоп со Екран на Допир Digitizer за Lenovo IdeaPad Flex 2 14 Flex 2-14 20404 14D Пред Стакло Поправка

DEN 2784.00
 

Тековен
Количина на стоки

Опис 1. Висок Квалитет На Замена На Екранот На Допир, Digitizer. 2. Секој екран беше тестиран пред превозот. 3. Замена на стари, скршени, испукана, оштетени погрешни допир. 4. Боја : Црна. Напомена ве Молиме да се биде внимателен кога ќе го инсталирате : ) Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. Професионални инсталирате се потребни.
Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .
На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.
Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.
Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.
Ние нудиме 90 дена гаранција .
Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.
Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат шанса да се поправат сите прашања.

Други карактеристики

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
MATEERKE
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
Flex 2 14
Компонента Тип:
Лаптоп Со Екран На Допир
Компатибилен модел:
Flex 2 14D

Најдобри понуди