10pcs/многу Златна Боја Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Pendant Neckace 30мм Секој Druzy Кристал Рок Камења Ѓердан

10pcs/многу Златна Боја Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Pendant Neckace 30мм Секој Druzy Кристал Рок Камења

DEN 821.00
DEN 892.80
 

Тековен
Количина на стоки

Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ. За НАС :
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CL0109
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Најдобри понуди