m4 knurled орев , 100pcs DIN466 -Б knurled ореви , М4 круг дебели орев DX-Пазар Орев прилагодување

m4 knurled орев , 100pcs DIN466 -Б knurled ореви , М4 круг дебели орев DX-Пазар Орев прилагодување

DEN 281.00
DEN 312.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
DX-Пазар
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
м3-m10
is_customized:
Yes
Тип:
Дебела Ореви
DIY Материјали:
Металугрија
боја:
цинк бело
Gread:
4.8
Големина:
m4
dk-големина:
12mm
дс-големина:
8мм
м-големина:
8мм

Најдобри понуди