Мотор делови, се Повлече стартер guard за 1/5 скала HPI ROVAN Baja 5t

Мотор делови, се Повлече стартер guard за 1/5 скала HPI ROVAN Baja 5t

DEN 510.00
DEN 560.64
 

Тековен
Количина на стоки


- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња.
- Нема враќање ќе биде прифатен после 14 дена од денот на објектот примени. Ние одговор на секоја порака во период од 24 часа, освен викенд и празници.
Испорака детали
- Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работен ден по приемот расчисти исплата.
- Стоката мора да се користи во оригинална кутија и пакување кога се враќаат според Alibaba политика. - Меѓународна купувачот е одговорен за брокерски провизии, увозните давачки, GST, PST, QST, или било кој друг тарифен, леви или плаќање. За нас, и Ние се дистрибуираат на сите РК возила и делови на Rovan и Кралот Мотор, кои се целосно компатибилни со HPI Baja.Некои предмет може да се намали на испорака задолжен ако користите во комбинација-превозот - mail превозникот е одговорен за испорака датуми и времиња.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. Ако ние не имаат точни дел во акции, ние ќе се направи целосно враќање на средствата. - Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме
- Купувачот е задолжено за враќање на товар. Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги. - Ние ќе издаде размена ако вашиот објект е примена неисправни или неточни објектот беше предаден.
- Ако сметаш дека ние не ги исполни вашите очекувања, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да го решите проблемот пред да замине ни негативен или неутрален повратни информации. Контактирајте со нас - Ако имате било какви прашања на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО.

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 8
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
РК Делови и Accs:
Мотори
Број На Модел На:
66160
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Се повлече стартер guard
Надградба На Делови/Додатоци:
Се повлече стартер guard
is_customized:
Yes

Најдобри понуди