WLRING ПРОДАВНИЦА - Прилагодлив DOHC Cam Брзини Легура на Мерењето Опрема За Хонда Граѓански B16A B16B WLR6532R

WLRING ПРОДАВНИЦА - Прилагодлив DOHC Cam Брзини Легура на Мерењето Опрема За Хонда Граѓански B16A B16B WLR6532R

DEN 1251.00
DEN 1317.12
 

Тековен
Количина на стоки


WLRING ПРОДАВНИЦА-Прилагодлив DOHC Cam Брзини Легура на Мерењето Опрема За Хонда Граѓански B16 A B16 B WLR6532 R
100% Сосема Нов. Никогаш не Се Користат или се Инсталирани. Направен од Висок Квалитет На CNC-Машински Палка Алуминиум Прилагодливи +/- 20 степени Идеален За Силно Изменети Мотори со Високи Перформанси Фалсификувани Camshafts Dyno Докажан За Зголемување коњски сили Идеална Замена За Надградба Перформанси Зголемување коњски сили И вртежен момент Без Никакви Cam Промени Директни Fitment & Голема Fitment, Без Модификација Е Потребно. Професионалната Инсталација Е Препорачливо (Без Настава Се Вклучени)
ДОАЃААТ СО ЦРНА ПАКЕТ.
ПАКЕТ :
1x CAM ОПРЕМА
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.
Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Професионалната инсталација се препорачува

Други карактеристики

Бренд Име:
КЛУНОВИ
Година:
Универзална
Име На Модел:
СЕРИЈА Б
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
алу
Тип На Објект:
Чудак Механизам
боја:
Црвена
Точка име :
Кам Опрема
Функција:
моторот
Место на Потекло:
Тајван
is_customized:
yes
ПОВРШИНА:
ANODIZE
Првиот Клучен Збор :
Кам Опрема
ВТОРИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
b16 b18
ТРЕТИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
B16 B18 CAM ОПРЕМА

Најдобри понуди