За CW0850 V17PRO D8G FPC70D5011-А1 LCD екранот

За CW0850 V17PRO D8G FPC70D5011-А1 LCD екранот

DEN 984.00
DEN 1295.52
 

Тековен
Количина на стоки


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобри понуди