106R02775 Phaser 3260 3052 тонер чип за Xerox WorkCentre 3215 3225 кертриџ чип ресетирање на ласерски печатач резервни делови

106R02775 Phaser 3260 3052 тонер чип за Xerox WorkCentre 3215 3225 кертриџ чип ресетирање на ласерски печатач

DEN 336.00
 

Тековен
Количина на стоки

Или тоа нема да работи. Нашата одлична технологија и високо-квалитетни, исто така, услугата ќе покаже што ќе биде вашиот opitimal снабдувач на потрошен материјал.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ако сеуште не ја прими стоката во одредено време, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Вашето мислење е навистина важно за нас , ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.
Нашите главни производи :
Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен for NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Забелешка : Ако други чипови можете исто така ќе треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене или ме остави порака. Благодарам многу!
Ако ви треба добра итно, ве молиме обидете се да се избере Меѓународни патишта ( DHL, Fedex, UPS-от, EMS, ТНТ), кој трае околу 5-8 дена.
За Кина Пост Воздух Пошта, што е потребно за 1-3 месеци до вашата земја, бидејќи на евтини товар.5 К
106 R027783 K
106 R027773 K Боја : Црна Функција : Нови Компатибилни Користат за печатач модел :
Чип за Xerox Work Centre 3215/3225/Phaser 3260/3052 Страница Принос :
1.
Или како вашите барања.
Пакет :
Nuetral пакет
Еден пакување со анти-статички и кеси. Брод-time : ние ќе го испратите вашиот пакет од 1-3 дена, по добиено вашето плаќање.,Ltd, која е основана во 2002 година има млад и енергичен тим.
Превозот термини :
1.
Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.
Гаранција :
Порекнување на гаранција :
Имаме доволно резерви за оние заеднички чип модели .
Го поздравуваме вашиот било истрага и цел во секое време!.

Други карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Број На Модел На:
Чип за Xerox WorkCentre 3215/3225/Phaser 3260/3052
Компатибилен Бренд:
XEROX
Структура:
Тонер Кертриџ
is_customized:
Yes
Модел На Печатач:
Тонер чип за Xerox WorkCentre 3215/3225/Phaser 3260/3052
Кертриџ кодот:
106R02775
Принос страница:
1.5 К
време на испорака:
1-3 дена по добивањето на уплатата

Најдобри понуди