Трговија на големо копчиња 480pcs 17.5 mm двојно леб транспарентен смола копчиња внатрешната подлога копчиња многу спецификации

Трговија на големо копчиња 480pcs 17.5 mm двојно леб транспарентен смола копчиња внатрешната подлога копчиња

DEN 691.00
DEN 767.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.)
Конверзија
1 инч = 2. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.393 инчен
Точка Бр.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Тоа трае 5 - 14 дена да пристигнат.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 35 - 60 дена да пристигнат.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. Можете да кликнете на големина на линкот за купување. На доделување на датум е 1-5 работни дена.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.5 mm (28 L)
(На копчето имаме 10 големини : , , , , , , , , и .
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава.
Други Препорачуваат Копчиња
Пакети :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
Niucky
Техника:
Обоена
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
R0101-002#17
is_customized:
Yes
боја:
Транспарентна
Големина:
17.5mm(28L)

Најдобри понуди