Бесплатен превозот ! Топла Продаде Една Фаза DC волтметар,Дигитален LED Дисплеј Voltmeter, ПРЕДВОДЕНА Напон intrustment V DC Амперметар 80*80mm

Бесплатен превозот ! Топла Продаде Една Фаза DC волтметар,Дигитален LED Дисплеј Voltmeter, ПРЕДВОДЕНА Напон

DEN 1238.88
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Слика
Параметри
Име и Модел
Еден Фаза на AC Напон Метар
(КК-DV71)
Големина
80*80*80 мм
Боја Бела
Мерење на напон Опсег 0-450 V
Напојување 220 VAC .
DC волтметар цена исто како и на AC V метар , ако треба AC тип , ве молиме контактирајте со нас
Постојат, исто така, имаат и други димензија метар : 72 X72mm, 80x80mm, 96x96mm,96x48mm, 120x120mm ;ако ви треба други големина метар , ве молиме оставете порака . На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ви благодариме. Ние имаме не може да се контрола над овие давачки.(Празник excepted)
Ние не сме одговорни за неосигурените лица парцели изгубиле / item оштетени во транзит.
Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.Бесплатен превозот ! Топла Продаде Една Фаза DC волтметар,Дигитален LED Дисплеј Voltmeter, ПРЕДВОДЕНА Напон intrustment V DC Амперметар 80*80mm
Потсетување :
На мерење на Напон спектар може да се изменуваат , ако не сте забелешка , ние ќе испрати 0-450 V за вас .
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 7-25 работни дена за пристигнување со авион Mail.
Ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно. Сите прирачници, регистрација картички и додатоци МОРА да бидат вклучени. Излезни превозот (вклучувајќи и промотивни превозот) и да се врати превозот на трошоците нема да ви биде вратена
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас
Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да се направи сте задоволни
Ве молиме да ни даде позитивен фидбек
. Ние веднаш ќе рефундирање на вашите куповна цена. БЕЗ прашања праша. Ние не се плати за враќање превозот, ниту пак ние наплата промотивни превозот
Откако се врати ставки се примени, кредитни ќе бидат издадени на оригиналниот кредитна картичка користи за купување.

Други карактеристики

Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Температурата На Работа:
- 2 5℃~ + 7 0℃
Точноста Класа:
0.5 S
Напојување:
AC
Мерен Опсег:
0~450V
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
80X80X80MM
Број На Модел На:
КК-DV71
Објектот:
DC волтметар
боја:
Бела
Материјал На Школка:
Пламен retardant материјали
Напон:
220VAC
Исечок големина:
76x76mm
Тип:
Интелигентни дигитални метар
мини V метар:
панел планината volt метар
Екранот:
LED
is_customized:
Yes

Најдобри понуди