Бесплатен превозот ѕид поставена славина бања миксер бања кабинет двоен ѕид монтирани миксер слив тапа BF018

Бесплатен превозот ѕид поставена славина бања миксер бања кабинет двоен ѕид монтирани миксер слив тапа BF018

DEN 4190.00
DEN 4656.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површински Третман:
Хром
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Тапа Планината:
Распространета
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
BF018
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
Бренд Име:
Ferond
Материјал:
Дувачкиот

Најдобри понуди