12V Општи Халоген Автомобил Крушка Светилка PY21W S25 BA15s/1156 Рамен Агол Една Рампа За Пред Назад Вртење Светлина

12V Општи Халоген Автомобил Крушка Светилка PY21W S25 BA15s/1156 Рамен Агол Една Рампа За Пред Назад Вртење

DEN 36.00
DEN 38.40
 

Тековен
Количина на стоки

База : BA15s
4). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Боја : Жолта 5). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Операција Температура : -30~+55centi-7 степен). Примена : Пред Назад Вртење Светло Назад Foglight
1. Стакло : S25 3). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ECE/SAE : PY21 W 2). Време На Испорака :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Други карактеристики

Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Бренд Име:
Де. МО
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Температура На Боја:
3000K
Име На Модел:
DEHGPY21W
Објектот Тежина:
0.01
Wattage:
21W
Lumens:
220LM

Најдобри понуди