Голема големина Нордиските ѕид светилка ѕид осветлување Данска Модерна светлина ѕид Светлина ѕид sconce бесплатен превозот

Голема големина Нордиските ѕид светилка ѕид осветлување Данска Модерна светлина ѕид Светлина ѕид sconce бесплатен

DEN 7680.00
 

Тековен
Количина на стоки

Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За Гаранција :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Постојат NOEXCEPTIONS!
2.
За Превозот :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Голема големина Нордиските ѕид светилка ѕид осветлување Данска Модерна светлина ѕид Светлина ѕид sconce бесплатен превозот
материјал : метал
сијалица приклучок тип : E27 за големи димензии; E14/E12 за мала големина
големина : голема големина
На овој линк се однесува на големи димензии. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ние само брод да се потврди цел адреси. (Ние исто така нудиме мала големина на овој објект)
За Плаќање :
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Позитивни повратни информации е многу важно за нас, исто така и за вас.

Други карактеристики

Абажур Боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Модерна
Бренд Име:
willlustr
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Најдобри понуди