Управниот Агол Сензор Одговара За Eos Jetta Голф MK5 Tiguan A3 TT R8 1K0 959 654

Управниот Агол Сензор Одговара За Eos Jetta Голф MK5 Tiguan A3 TT R8 1K0 959 654

DEN 1247.52
 

Тековен
Количина на стоки


Управниот Агол Сензор Одговара За Eos Jetta Голф MK5 Tiguan A3 TT R8 1 K0 959 654

Други карактеристики

Бренд Име:
GZXINJINGYU
Повторливост:
1K0 959 654
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
1
Резолуција:
1
линеарна:
1
Hysteresis:
1
Чувствителност:
1

Најдобри понуди