STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery багажникот заклучување на задната врата заклучување на собранието на големо,Бесплатен превозот

STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery багажникот заклучување на задната врата заклучување на собранието

DEN 3715.00
DEN 4128.00
 

Тековен
Количина на стоки

По двете тебе и мене потврди проблеми. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Благодарам многу. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Уживајте во вашата шопинг. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ви благодарам многу. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Или изборот ЕМС или другите. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.

Други карактеристики

Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди