12 Компјутери Многу Lampwork Легура Монистра Кристал DIY Европската Монистра Spacer Метал Буци Мушка Шарм Одговара За Пандора Шарм Хривнија

12 Компјутери Многу Lampwork Легура Монистра Кристал DIY Европската Монистра Spacer Метал Буци Мушка Шарм Одговара

DEN 298.00
DEN 331.20
 

Тековен
Количина на стоки

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по E-пакет Цел >$5.
3,Цел>$30,Ќе ги Ажурира E-пакет ако Земјата или Регионот E-пакет Поддршка.
4,Цел>$150,International Express,Некои Земји ажурирање Изразат кога Цел повеќе од $80.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако имате превозот обвиненија,ние ќе го промени тоа да биде бесплатен превозот во прв пат.
Љубезно ве потсетам : Ако е можно, ве молиме направете ја вашата нарачка и повеќе од $6(за САД повеќе од $5),ние ќе превозот со Регистрирани,можете да следење на сите начини,безбеден и брз

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AODUOLA
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0.002
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
BD160309UU
сребро монистра:
црна монистра
spacer монистра:
виолетова монистра
крстот монистра:
микс боја монистра
бела монистра:
црвено монистра
Мушка:
метал монистра
легура монистра:
diy монистра
пинк монистра:
голема дупка монистра
лабава монистра:
европската монистра
шарм монистра:
сина монистра
Надворешниот Дијаметар:
6*10mm

Најдобри понуди