Нови 12 Инчи FPM-2120G-R3AE Екран на Допир за Совршен Квалитет

Нови 12 Инчи FPM-2120G-R3AE Екран на Допир за Совршен Квалитет

DEN 4032.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние да работат заедно за да го решат секој спор.1 приоритет. ПРАШАЊА и одговори за Сите производи се качил преку строга тест пред пратката.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи. Повратни информации на Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.Сите фотографии се прикажани се 100% вистински и за повикување само.Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Вашето задоволство е секогаш наш БР.Предмети се испраќаат само по уплата. Било несреќи,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Вашата цел е призната како што се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор Гаранција за обезбедување на Квалитетот е предвидено.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.Ние картичка за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Ако не е,ве молиме контактирајте со нас прво.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до. DHL ПРОЗОРЦИ Fedex или ЕМС е достапна за превозот.Нови 12 Инчи FPM-2120 G-R3 AE Екран на Допир за Совршен Квалитет ПРАТКАТА 1.Превозот на трошоците направени се за вас.Нашата служба за корисници е подготвен t ви помогнат во секое време.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса.Предмети мора да се врати во оригиналната состојба за наплата/размена.Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас,ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.

Други карактеристики

Број На Модел На:
FPM-2120G-R3AE
Примена:
Други

Најдобри понуди