LZT-15T 0.5-5GPM 2-18LMP Adjustablr Вода Течен Проток Метар Flowmeter

LZT-15T 0.5-5GPM 2-18LMP Adjustablr Вода Течен Проток Метар Flowmeter

DEN 1236.00
DEN 1545.12
 

Тековен
Количина на стоки


Други Политики :
1. И ние ќе го прават истото. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.5-5 GPM 2-18 LMP Adjustablr Вода Течен Проток Метар Flowmeter
Спецификација :
Име на производ : Flowmeter
Материјал : Стакло, Од Нерѓосувачки Челик, Од Пластични
Мерка опсег : 0.
Само-услуга Шопинг Процес :
. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ.
Плаќање :
Во моментов, Aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, QIWI и банкарски трансфер. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2.5-5 GPM, 2-18 LPM
Интерфејс внатре дијаметар : 20mm
Цевка со дијаметар : 32*35mm
Инсталација : Вертикална инсталација
Течност медиум : Вода
Должина : 175mm
Weigth : 297g
Пакет : 1 PC Flowmeter
Испорака :
1.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
LZT-15T

Најдобри понуди