нерѓосувачки челик риба накит сет со циркони кристал око ,класичен и убави накит,Слободни синџир

нерѓосувачки челик риба накит сет со циркони кристал око ,класичен и убави накит,Слободни синџир

DEN 120.00
DEN 184.80
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Пол:
Жени,Момчиња,Девојки,Мажите,Унисекс,љубители'
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
T0151
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
Накит Сетови
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир должина:
Нерѓосувачки Челик+45см

Најдобри понуди