Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ NE3503M04-T2-А NE3503M04 AMP HJ-FET 12GHZ M04

Бесплатен превозот 10PCS/МНОГУ NE3503M04-T2-А NE3503M04 AMP HJ-FET 12GHZ M04

DEN 768.00
 

Тековен
Количина на стоки


NE3503 M04-T2-А NE3503 M04 AMP HJ-FET 12 GHZ M04
Транзисторски Тип HFET Фреквенција 12 GHz Стекнат 12d B Напон - Тест 2 V Тековна Оценка 70m A Бучава Слика 0.45 d B Струја - Тест 10m A Моќ - Output - Напон - Номинална 4 V Пакет / Случај SOT-343 F Снабдувач Уред Пакет M04

Други карактеристики

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Orginal број
Тип:
IC
Примена:
сите

Најдобри понуди