100pcs Накит за Подарок Перница Ѓердан Кеси Organza Кеси Правоаголник Црна/Бела/Сина околу 10cm широк 15cm долго

100pcs Накит за Подарок Перница Ѓердан Кеси Organza Кеси Правоаголник Црна/Бела/Сина околу 10cm широк 15cm

DEN 288.00
DEN 411.36
 

Тековен
Количина на стоки

торба
Organza Кеси, Правоаголник
околу 10cm широк, 15см долго
Organza кеси со панделки се мали и исклучителна. Тоа може да се користи за складирање на вашиот накит или други мали нешта. Можете исто така да се стави некои подароци во тоа и да ја покажете на вашите пријатели. Нејзината економија и убавина се важни причини за клиентите да изберете.
Цени на 100 компјутери
Црна
Бела
Lightgrey
Сина
Medium Purple
Dark Red
Злато
Medium Violet Red
Црвена
Пинк
Чоколадо
Зелена
Light Green
Orange Red

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
Organza Кеси, Правоаголник, Црна
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
269g
Број На Модел На:
T247Y011
Објектот Должина:
15cm
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Обликот:
правоаголник
Употреба:
Кеси
торба големина:
други големина
единица:
100pcs
Материјал:
organza

Најдобри понуди