Кондомите Ребрести Точки Скок Латекс Подмачкано Кондом Побезбеден Секс за Мажи, Единствен 02TV 2TQJ

Кондомите Ребрести Точки Скок Латекс Подмачкано Кондом Побезбеден Секс за Мажи, Единствен 02TV 2TQJ

DEN 29.28
 

Тековен
Количина на стоки

Кондомите Ребрести Точки Скок Латекс Подмачкано Кондом Секс
100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Природна гума Боја : Како на сликата покажува Голема ставка за секс игра Големина : Како на сликата покажува Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Кондом 1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес. 3.Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кондомите
Број На Модел На:
NO
Големина:
1PC
Материјал:
Гума
Кондом дебелина:
Нормално

Најдобри понуди