109 Копчиња USB Силиконска Гума Водоотпорен Флексибилни Количка за Тастатура За КОМПЈУТЕР Сина Пад на Превозот

109 Копчиња USB Силиконска Гума Водоотпорен Флексибилни Количка за Тастатура За КОМПЈУТЕР Сина Пад на Превозот

DEN 374.00
DEN 451.20
 

Тековен
Количина на стоки

логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргина-bottom : 0}.5em}h2{маргина-bottom : .3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;border-top-ширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{font-weight : 400}h1{font-size : 3em;line-height : 1}h2{font-size : 2em;line-height : 1}h3{font-size : 1.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (min-ширина : 760px){.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{font-стил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{font-family : monospace,serif;_font-family : 'курир нова',monospace;font-size : 1em}пред{бело-простор : пред;бело-простор : пред заврши;збор-заврши : пауза збор}под,вечерам,мали{font-size : 75%}под,вечерам{line-height : 0;position : relative;vertical-align : основни}под{дното : -.75em}h3{маргина-bottom : 1em}h4{маргина-bottom : 1.сад{соочи-лево : 15px;соочи-право : 15px;width : авто}}@медиуми (min-width : 1260px){.25 em}h5{маргина-bottom : 1.container{padding-left : 0;padding-right : 0;margin-left : auto;margin-right : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;border-bottom : 1px solid #e8e8e8;} .сад : пред.2 em;line-height : 1.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад{соочи-лево : 20px;соочи-право : 20px;width : авто}}@медиуми (min-ширина : 1020px){.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .25}h5{font-size : 1em;font-weight : 700}h6{font-size : 1em;font-weight : 700}a{color : #06c;text-за декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;text-за декорација : подвлече} .5em}б,силно{font-weight : 700}abbr,acronym{граница : 0;font-варијанта : нормален}дел{text-за декорација : линија-преку}img{color : transparent;font-size : 0;border : 0;vertical-align : middle;-ms-interpolation-mode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .сад{ширина : 1200px9}}.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;бело-простор : нормален;*маргина-лево : -7px}копчето,текст,одберете,textarea{font-size : 100% ;маргина : 0;vertical-align : основна линија;*vertical-align : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;font-size : 100% ;vertical-align : middle}копчето,текст{overflow : видливи;line-height : нормален}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{-webkit-appearance : button;cursor : pointer;border-radius : 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутија-големината : граница-box); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{-webkit-appearance : textfield;-moz-box-sizing : content-box;-webkit-box-sizing : content-box;box-sizing : content-box}input[type=search] : : -webkit-search-cancel-button,input[type=search] : : -webkit-search-decoration{-webkit-appearance : none}копче : : -moz-фокус-внатрешен,текст : : -moz-фокус-внатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;vertical-align : top}html{font-size : 100% }body{font-size : 75%;color : #000;font-family : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,Sim Sun,"å®"ä½"";line-height : 1.

Други карактеристики

Тип:
Bluetooth Безжична
Примена:
Лаптоп,Десктоп
Тастатура Стандард:
104 клучеви
Работата Стил:
Мембраната
Број На Модел На:
zhuanchanpinsiquanjia
Интерфејс Тип:
USB
Стил:
Виткање,Водоотпорен
Јазик:
Други

Најдобри понуди