автентични TDK оригинални CS11-E2GA222MYNS 250v / 400v 222 2200pf НУ pin теренот 2.2 8 mm (50 ПАРЧИЊА) пакет на mail ...

автентични TDK оригинални CS11-E2GA222MYNS 250v / 400v 222 2200pf НУ pin теренот 2.2 8 mm (50 ПАРЧИЊА)

DEN 179.00
DEN 223.20
 

Тековен
Количина на стоки


100% автентични TDK оригинални CS11 E2 GA222 MYNS 250 v / 400 v 222 2200 pc НУ pin теренот 2.2 8 mm (50 ПАРЧИЊА) пакет на пошта

Други карактеристики

Температурата На Работа:
CS11-E2GA222MYNS
боја:
Сина
is_customized:
Yes
Тип:
Керамички-dielectric Capacitor
Број На Модел На:
CS11-E2GA222MYNS
Номинална Напон:
CS11-E2GA222MYNS
Пакет Тип:
.
Примена:
.
capacitance:
CS11-E2GA222MYNS

Најдобри понуди