Жените Булчински Кубни Циркони Цвет Студ Обетки Мода Обетки Луксузни Свадба Накит Femme парична Казна Накит Топла

Жените Булчински Кубни Циркони Цвет Студ Обетки Мода Обетки Луксузни Свадба Накит Femme парична Казна Накит

DEN 535.00
DEN 1068.96
 

Тековен
Количина на стоки


Вашето внимание ве молам : 1 : Цел повеќе од брод Преку Кина Пост воздух mail 2 : Цел помалку од брод Преку кина пост Обичен Мал Пакет Плус 3 : Цел повеќе од слободни брод Преку DHL/EMS/ФЕДЕКС 4 : ве Молиме додадете сите предмети во количката и да се купи се што е во еден ред. ви благодариме
Жените Булчински Кубни Циркони Цвет Студ Обетки Мода Злато Позлатен Обетки Луксузни Свадба Накит Femme парична Казна Накит Топла
100% сосема нов Earring Име : Жените Кубни Циркони Обетки Материјал : бакар злато позлатен,ААА + кубни циркони Нето Тежина : 19.3 g Обетки Големина : 24mm*48mm Носи Повод : секојдневниот носат / office / shopping / годишнината/свадба накит Обетки употреба : најдобар пријател на подарок .тинејџерски девојки подароци,Невестата накит,љубов подароци,партија накит Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни

Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Обетки
Бренд Име:
qingzhimei
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
Животната средина бакар злато позлатен,ААА + кубни циркони
Стил:
моден обетки femme
Главниот Камен Боја:
Сребро.
обетки Име:
Жените Кубни Циркони студ обетки
нова мода накит:
моден тинејџерски обетки
моден накит:
жените brincos
обетки употреба:
тинејџерски девојки подароци,bijoux жени
Назад Наоѓање:
куршум затворач,студ обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди