Висока Моќност Led Светилка КРИ XML T6 3000 Lumens Светло Zoomable LED Фенер Факел Отворено 3xAAA/1x18650 E17 Блиц Светлина

Висока Моќност Led Светилка КРИ XML T6 3000 Lumens Светло Zoomable LED Фенер Факел Отворено 3xAAA/1x18650 E17

DEN 355.00
DEN 394.08
 

Тековен
Количина на стоки

Висока Моќност Led Светилка КРИ XML T6 3000 Lumens Светло Zoomable LED Фенер Факел Отворено 3x AAA/1x18650 E17 Блиц Светлина
КРИ XML T6 3000 Lumens Висока Моќност Факел Zoomable LED Светилка 1.Бренд Име : Crazy Fire 2.Име На Модел : E17 3.Количина : 1 BUC 4.LED Emitter : Кри XML T6 5.Режим : 5-Mode (Здраво > Средината > Н > Strobe> Сос > zoom (Зум) во & out) 6.Светилка Век : 100,000 Часа 7.Боја : црна 8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина 9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky/Clickie 10.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа 11.Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум 12.Батерија : 1 x 18650 / 3 x AAA(не се вклучуваат) 13.Димензии : 167/145mm (L) x 38mm (HD) x 32-милиметри (ТД) 14.Net Тежина(g) : 142 15. Погоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Авто итни случаи, итн. Пакет, вклучувајќи : 1 x Светлото 1 x 18650 обвивка 1 x AAA батерија носителот Драг пријател, pls забелешка овој производ не се вклучени батеријата, pls контактирате доколку ви треба. ви благодариме

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
5 mode white
Тип На Објект:
Рефлектори
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Тип На Батерија:
ААА,18650
Бренд Име:
CrazyFire
Лумен:
3800
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
Број На Модел На:
E17/A100
Тело Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Црна
Тип На Светилка:
Камп
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Зум:
Yes
Wattage:
5W
Осветлување Растојание:
200-500 m
5-Режими:
Hig > Средината > Ниска > Strobe> СОС > zoom (Зум) во & out

Најдобри понуди