145*35mm Црна силикони рака на вибратори, пластични plug лажни пенисот за подигнат за околу рака за, секс играчки дилдо за женски

145*35mm Црна силикони рака на вибратори, пластични plug лажни пенисот за подигнат за околу рака за, секс играчки

DEN 408.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки

com порака систем.
Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Нормално, ние обезбеди 3 месеци гаранција за сите стоки, ако објектите се неисправни, информираат со 3 дена откако ќе го добие пакетот. Ние гарантираме за секој клиент е со најдобар квалитет и услуга.
Пред секое враќање контактирајте не преку порака систем или корисничка поддршка на е-маил. Сепак, ние ќе минимум тоа за вас. од 9 : 00 часот до 8 : 00 часот.
Ве молиме, прочитајте за оваа политика, пред да се вратат каков било објект.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме, да ни даде можност да го реши секој проблем. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.
Предмети се испраќаат од страна на :
Кина Пост регистрирани (за повеќето Светски дестинации)
Имајте на ум : вие ќе добиете следење на број по испорака потврда, која може да се користи да ги пратите на вашиот парцела онлајн.
За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.
Внимание : Ние не сме одговорни за царина или плаќање. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка.
Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Контактирајте со нас!
Едно парче 145*35mm Црна силикони strapon вибратори со пластични приклучокот, лажни пенисот за подигнат за околу рака за, секс играчки дилдо за женски
Функцијата show : рака на е функција само,не вклучувајќи ги во објектот
Сите предмети ќе биде предаден на купувачот е потврдено Aliexpress. Добредојдени се сите видови на соработка : Препродажба, на големо, онлајн продавница помош и така натаму.
Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостиг, но ние ќе ве информираме преку aliexpress.

Други карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Вибратори
Големина:
145*35mm
Број На Модел На:
SOA11003
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
smspade
Тип На Објект:
Вибратори
Материјал:
Силикони

Најдобри понуди