До 2015 топла продажба гигант 10M гумени цвет лак гумени свадба лак за настани

До 2015 топла продажба гигант 10M гумени цвет лак гумени свадба лак за настани

DEN 47040.00
 

Тековен
Количина на стоки

Висока јачина за Складирање торба
3.Led гумени производи доаѓаат со светилки,далечински контролер.Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди оценка по вашето задоволство од средно рејтинг ќе ни помогне да понуди повеќе подобри производи во повеќе конкурентна цена.
Item type Гумени шатор Материјал стп/пвц обложени оксфорд ткаенина Додатоци
1.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.Ако не се примени на објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме внесете точно превозот информации како што се адреса,поштенски код,телефонски на превозот област за информации,ние ќе ја испрати на адресата која ја остави директно ако не се праша за промена. Како да се надува
Може да се надува со електричен компресор/пумпа, се сврти на компресор и се надува. Јажиња и sandbags
4.Цел ќе бидат обработени откако вашата уплата е потврдена од страна aliexpress.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,др.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.CE/UL стандард Воздушниот компресор
2.разбивам тоа кога не се користи и да се стави во нашиот тим, торба.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани. Исто така може да користите песок кеси или вода кеси за зголемување на стабилноста.Четворни бода се користи за клучните области од внатре база. Логото, графички може да се печатат. Обичај услуга
1.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно). За водоотпорен Повеќето компресори(некои компресори не) и materail се водоотпорен.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп/пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори). Апликација за Погоден за изнајмување, продава или рекламирање, бизнис,шоу, вести конференција, свадба,забава, Музика Фестивал, Ревии, Настани, Концерти, Промоции, Изложби, Раси, Перформанси,приватна употреба итн Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн.

Други карактеристики

Број На Модел На:
МД-03993
is_customized:
Yes
Материјал:
Платно
Шема:
Полна Боја
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Свадба,Забава,Дипломирањето,Годишнина
Големина:
L
Бренд Име:
BINLE
Потекло:
Кина
materail:
Стп Оксфорд ткаенина обложени
Големина:
Customized
боја:
Исто како слика или прилагодени
Пакет:
Складирање торба за производот и картон за компресор
компресор:
Вклучени,CE 220v-240v или УЛ 110v-120v
Времето За Производство:
Околу 7days
превозот време:
Околу 7days
Превозот Методи:
Со DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS/EMS Express

Најдобри понуди