Dehyaton 1pcs Цртан филм Заштитник за Кабелот за Податоци Линија Кабелот Заштитни Случај Кабел Winder Маска За iPhone Полнење преку USB Кабел организатор

Dehyaton 1pcs Цртан филм Заштитник за Кабелот за Податоци Линија Кабелот Заштитни Случај Кабел Winder Маска

DEN 4.00
DEN 6.24
 

Тековен
Количина на стоки

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој клиент за заштита на приватност и поддршка Пад на Превозот . Ние поддршка Pay Pal за плаќање,ова е нашиот Pay Pal ID : D8 Z5 BYDX2 W33 G Ние имаме свои фабрика,ние може да обезбеди подобро и трговија на големо цена, ако цел повеќе. Ние ќе се тестира на објектот и пред да се испраќаат надвор,пак во добар пакет и брод нив наскоро откако ќе се плати на плаќање. Ако имате било какви коментари,pls контактирајте со нас во секое време,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите било какви барања. Топло добредојде за да ја посетите нашата продавница,повеќе suprise и шансите се чека за вас :
Цртан филм Заштитник за Кабелот за Податоци Линија Кабелот Заштитник Заштитна Ракави Кабел Winder Маска За i Phone Полнење преку USB-Кабел
-Симпатична цртан филм модели изгледа млади и енергични.
-Различни бои и модели за да го изберете и изберете.
-Тоа е за вашиот телефон преку usb кабелот protctor , да се направи тоа не е лесно да се скршени
-и да ги користи подолго време
-Сите слични кабелот За i Phone сите може да се користи
25 стилови сите во парк !!
Ако сакате објектот надвор од боја,pls да ни каже број
сакате,ние ќе направиме се што вашиот следат! Во сликата ,сите стилови во парк !!!

Други карактеристики

Број На Модел На:
заштитник за кабелот
Обликот:
Полнење На Податоци Линија Кабел Заштита
Бренд Име:
Dehyaton
Големина:
Earphone Cable Protector
Пакет:
No
Материјал:
Силикони
функција 1:
заштитник за кабелот
Карактеристика 2:
кабел winder
функција 3:
USB Кабел за заштитник
карактеристика 4:
USB Кабел за Полнење
Карактеристика 5:
слушалка кабел држач
Функција 6:
жица организатор
Карактеристика 7:
кабел маска
Функција 8:
кабел за податоци за организаторот
Карактеристика 9:
Клипови за MP3 ,MP4
Карактеристика 10:
Жица За Складирање Силикон

Најдобри понуди