DORMITH 925 фунта сребрен ѓердан обичен Птица со Дрво во Срцето pendant ѓердан свила мет розово злато позлатен за жените накит

DORMITH 925 фунта сребрен ѓердан обичен Птица со Дрво во Срцето pendant ѓердан свила мет розово злато позлатен

DEN 712.00
DEN 1344.00
 

Тековен
Количина на стоки


Регистрирани Воздухопловната, DHL,UPS-от, FEDEX или ЕМС се достапни за вашиот избор.
Превозот :
Ние само брод вашата потврди адреса,Кина пост за пошта е бесплатно.
Со ЕМС : 5-7 businessdays
Од UPS-от, DHL, FEDEX : 3-5 businessdays
Гаранција :
1 година Гаранција
Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети од 1 година од датум што ги примате .20 Грама Ѓердан тежина : 2.ние може да се направи накит според клиентот, фотографија,цртеж или примерок.
Ако сакате да користите било која од превозот метод, но нема избор од листата, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи вашето купување.
Нашите производи ги вклучува : прстени,обетки,ѓердани, нараквици и часовници. Сепак, го задржуваме правото да го одбие вашето барање, во зависност од различни листата.
Време на испорака :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по aliexpress потврди приемот на вашата исплата.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Купувачот бара да се врати на оригиналниот објект на свој трошок.
Ако купите во голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Од нашето искуство, за повеќето земји, може да се очекува 10-25days. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.55 Грама Пакет Информации Пакет : Делукс Медиум Кутија Кутија Големина : 89mmx89mmx36mm Индикација : Анти-алергиски
За нас :
Шенжен р ивон Убавина Technology co. Лични купувачот од бразил само може да се купи 3 броја на стока во една пратка да се избегне царинската проблем, и CPF број или ДДВ број е потребно.
Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас.35 Грама Вкупната тежина : 4.
Да бразил, 25-60days е многу честа појава, ако сте од бразил, и имаат многу силен подготвени да се има стока побрзо, ве молиме изберете друга превозот метод како EMS,UPS-от,DHL.
Од Воздухопловната вклучувајќи ги и хонг конг пост и Кина Пост.DORMITH 925 фунта сребрен ѓердан обичен Птица со Дрво во Срцето pendant ѓердан свила мет розово злато позлатен за жените накит Информации за Производот Метал печат : S925+DORMITH Метал : Sterling Silver Pendant Облик : Срцето Pendant Ширина : 24mm Pendant Висина : 20mm Синџир Опис : O-ring синџир Затворач Тип : Hummer Ноктот Clasps Должина : можат да бидат прилагодливи до 18 инчи Затворач : lobste-ноктот-затворач Pendant тежина : 2.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
DP0206
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Certificate Type:
GDTC
Бренд Име:
DORMITH
Метал Печат:
925,Фунта
Pendant Големина:
24*20mm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Главниот Камен:
Никој
Пол:
девојки/жени
Материјал:
925 Sterling silver
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,dormith
Dormith домот подарок кутија или торба:
на располагање
Стил:
Романтични

Најдобри понуди