Источен Тимор везови знаме печ 3 широк /извезени се шие железо печ/везови/јакна назад закрпи

Источен Тимор везови знаме печ 3 широк /извезени се шие железо печ/везови/јакна назад закрпи

DEN 353.00
DEN 384.00
 

Тековен
Количина на стоки


Вез знаме печ на источен Тимор 48b
Големина : 3 инчи X Држач за висока
Упатства за употреба :
1. Прскање вода на задната страна од печ.
2. Место парче на облека.
3. Прилагодување на железо топлина како обично.
4. Маска од далноводи со парче на влажна крпа.
5. Пеглање околу 10 до 20 секунди.
6. Пак облека внатре кон надвор и пеглање додека не се исуши.
Ние може да се покаже долна износот на фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Да бидам искрен парцела нема да controled од нас, откако беше предаден, и надвор, и секогаш ќе exsit логистичка проблем на многу мала стапка. Ако тоа се случува, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се најде начин да се реши тоа добро.
Бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 10-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
48B
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Големина:
3 wide
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
3 wide X prop high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
48B
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди