нови пристигна бесплатен превозот Утро Слава се искачи ѕидови чипка готвење алатки Силикони оставајќи им силен впечаток на Мат Фондан Торта Шеќер Украсување

нови пристигна бесплатен превозот Утро Слава се искачи ѕидови чипка готвење алатки Силикони оставајќи им силен

DEN 439.68
 

Тековен
Количина на стоки

САД $ 4.78 /парче US $ 3.78 /парче US $ 3.67 /парче US $ 3.87 /парче US $ 2.86 /парче US $ 4.77 /парче US $ 19.99 /парче US $ 3.96 /парче
Не-стап за лесно ослободување
Работат одлично со -40 целзиусови степени степен На 230 целзиусови степени степен
Боја : автоматски
Материјали : за Храна одделение Силиконски
Мувла Големина : см
ВНИМАНИЕ :
1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Пакет ако бесплатен превозот.
2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Други карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди