дом е направен од љубов и сон писма ѕид decals за спалната соба дома декорација отстранлив налепници винил уметност црна

дом е направен од љубов и сон писма ѕид decals за спалната соба дома декорација отстранлив налепници винил

DEN 135.00
DEN 142.08
 

Тековен
Количина на стоки

кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
превозот терминот s
1. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.(емс 10 -20 дена)
3.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.Технологија : Првата генерација винил намали ѕид налепница
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.
експрес : 5-10 дена. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.но, не е отворен спор без cotact.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.

Други карактеристики

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
ZYVA-8354-NA Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
Винил
Доби Производ големина(cm*cm):
28*околу 56
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
34*67 нашата големина само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Црн Ѕид Оркестарот
Содржина:
дом е направен од љубов и сон
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
треба трансфер филм:
Yes

Најдобри понуди