HSP Резервни Делови За 1/10 РК Автомобил Челик Центар Пред Задните Dogbone Колекција 2 ПАРЧИЊА

HSP Резервни Делови За 1/10 РК Автомобил Челик Центар Пред Задните Dogbone Колекција 2 ПАРЧИЊА

DEN 225.00
DEN 249.60
 

Тековен
Количина на стоки


Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
ако нема плаќање пристигне во 7 дена по објект завршен.
Без побарувања на сите штета на објектот outerbox предизвика од страна на превозот couriers. Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО преку Trade Manager порака.
Ако неисправни предизвика со Човечки оштетувања, оштетувања од вода, заспивам штета и во correctable користење, сите поправка цена го носат на купувачот.
Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Сите предмети се испраќаат во рок од 48 часа од добивањето на плаќање
(не вклучувајќи и викенди и државни празници)
Време на испорака околу 8-25 работни дена да повеќето земји :
10-45 дена да Обединетото Кралство
6-45 дена да Австралија
8-25 дена за САД
10-45 дена да повеќето земји во Европа
3-5 недели во Италија /Канада Како врв на превозот, времето за испорака е зголемен во некои области
Сите се врати ставки мора да се врати во 3 дневна смета од денот на доставувањето и Известување нас преку aliexpress порака во 2days смета од денот на доставувањето.
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач кој заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Вие сте добредојдени да не контактирате во мојот Trade Manager порака.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни. Ние да се потрудиме да ги задоволи вас.
Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.
Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на ALIEXPRESS како превозот адреса за стока. Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24-48 часа.
За пари гаранција за враќање : такси превозот и осигурување надоместоци се неповратни, и таму е 10% restocking надоместоци кои се применуваат за сите пари гаранција за враќање во било која причина.
Ако имате било какви прашања ве молиме да користите ebay Пораки да контактирате со мене
.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од China Post Воздух mail. Во случај дека не сте задоволни со трансакцијата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања има пред да замине повратни информации.

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
02003
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Автомобил Челик Центар Предни Задни
Скала:
1

Најдобри понуди