Германски oiler складирање Тегли leakproof од нерѓосувачки челик кујнски cruet Европската соја сос зачин шише за вода 500ML

Германски oiler складирање Тегли leakproof од нерѓосувачки челик кујнски cruet Европската соја сос зачин шише

DEN 530.00
DEN 623.52
 

Тековен
Количина на стоки

Германски oiler складирање Тегли leakproof од нерѓосувачки челик кујнски cruet Европската соја сос зачин шише за вода 500 ML 1. L $16.99 дијаметар од 8.8 cm; висина 26cm; капацитет 1000ml; тежи околу 0.2 kg 2. М $14.99 дијаметар 8.0 cm; висина 24cm; капацитет 750ml; тежи 0.18 kg 3.С $12.99 дијаметар 7.3 cm; висина 22cm; капацитет 500ml; тежи околу 0.1 кг

Други карактеристики

боја:
S, M, L
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
1
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Големина:
S
Број На Модел На:
198430
Капацитет:
>501ml
Употреба:
Спајс
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Мирудии Сад стилови:
маска

Најдобри понуди