NOVOVISU За Chevrolet Corvette C4 C5 C6 C7 Браник Усни Усните / Спојлер За Автомобил Подесување / Body Kit + Лента Пред Здолниште

NOVOVISU За Chevrolet Corvette C4 C5 C6 C7 Браник Усни Усните / Спојлер За Автомобил Подесување / Body Kit

DEN 1281.00
DEN 1685.28
 

Тековен
Количина на стоки

Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).1 KG
Погоден
За Corvette C4 1984~1996
За Corvette C5 1997~2004
За Corvette C6 2005~2013
За Corvette C7 2014~2016 Година
За Chevrolet Corvette Пред Deflector Топки Браник Усна Здолниште
Добра Вест ! На Спојлер Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн функција ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Случај за Подесување фанови ! Лесна Работа да се инсталира . кутија адреса премногу,бидејќи многу Блискиот Исток земји Пост мора треба P. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Сите објектот може да се врати за размена на само.5 M x 60mm x 25 mm
Тежина : 1.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1. Овој опис, само за Пост Воздух Mail Shpping. Ве молиме контактирајте со нас ако не't добиете вашите производи,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.Стоки Информации
Име : Автомобил Предо / Странично Лента Усна & Браник Deflector / Спојлер
Материјал : EPDM
Големина : 2.
4) ние не нудиме било цел измена услуга од цел статус ''Чека Испорака'', какви било информации во врска со цел промена ќе биде ingored од измена не може да се направи еднаш нарачката е качен на нашите превозот систем, па pls двојно проверете дали сите на вашите информации се точни и целосни, кога прави нарачка.

Други карактеристики

Тип На Објект:
пред здолниште
Бренд Име:
NOVOVISU
Автомобил модел:
Corvette C4 C5 C6 C7
Име На Модел:
BL-2015
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2016 година
Специјални Функции:
улогата на спојлер
Материјал Тип:
EPOM
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
6.5cm

Најдобри понуди