СКАРА@FUKA Алуминиум Авто Автомобил Русија руската Федерација Знаме Автомобил Decal Значка Амблеми Налепница 8x5cm Автомобил стил Accessary

СКАРА@FUKA Алуминиум Авто Автомобил Русија руската Федерација Знаме Автомобил Decal Значка Амблеми Налепница

DEN 228.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци.
Пакетот вклучува : 1pc (како на сликата покажува)
1.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
.97 инчи)
Времето-доказ
Само лепило, кора и се држи, лесно да се стави на вашиот автомобил
Совршена декорација за вашиот автомобил
Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Ширина:
1.97inch
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
0.00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Модел:
Национално Знаме
Објектот Дијаметар:
0.00inch
Објектот Должина:
3.15inch
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Алуминиум Налепница
Име На Модел:
Универзална
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Алуминиум
Име:
Decal Значка Амблеми Налепница
Стил:
руската федерација знаме
Големина:
8 x 5 cm

Најдобри понуди