Бесплатен превозот 4pcs БПО Родиум позлатен банана приклучок Карбонски влакна говорникот кабелски приклучок

Бесплатен превозот 4pcs БПО Родиум позлатен банана приклучок Карбонски влакна говорникот кабелски приклучок

DEN 1103.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен превозот 4pcs БПО Родиум позлатен банана приклучок Карбонски влакна говорникот кабелски приклучок
Материјал : месинг Родиум Позлатен Опис : 100% Сосема нов, со врвен квалитет. Не-магнетни Месинг диригент Родиум позлатен за најдобар сигнал за пренос Месинг легура и Карбонски Влакна домување Карбонски Влакна домување понуди ефективни електромагнетни оклопна Карбонски Влакна од не 'Рѓосувачки Челик Школка се Приспособат на кабел со жица големина до 5 мм дијаметар Надворешната школка задниот влез : 8мм (5/16") Производ должина : 45mm (1 3/4") Конекција : Завртка заклучување Пакет Содржи :4pcs/set

Други карактеристики

Стандард:
Други
Под контрола се Префрлите:
No
Број на USB Порти:
Никој
Заземјување:
Стандард Заземјување
Синхрони Исправање Технологија:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број На Модел На:
FI-055(G)
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Примена:
Станбени / Општа Намена
Surge Protector:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Бренд Име:
Moonsaudio
Господар Префрлате:
No
Тип:
банана приклучок
materail:
Дувачкиот
Количина:
4pcs
Модел:
ОЕМ

Најдобри понуди