CT873 10 квадратни Метри Ширина 0.5 M Дијамант модели Вода Трансфер Печатење Филм

CT873 10 квадратни Метри Ширина 0.5 M Дијамант модели Вода Трансфер Печатење Филм

DEN 806.00
DEN 1344.00
 

Тековен
Количина на стоки


Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. една ролна спакувани во картонска со налепница,
Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
Вие треба да се обрне нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во . Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.
Можете да кликнете овде за да дознаете повеќе за нашата ОЕМ пакување услуга. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.

Други карактеристики

Бренд Име:
iWDF
Објектот Должина:
20m
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
PVA
Специјални Функции:
PVA
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
20м
Широк:
0.5 m
Тежина:
За 0,7 кг
Пакување големина:
60x15x10cm
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
Име 1:
hydrographics филм
Име 2:
вода трансфер печатење филм

Најдобри понуди