Бесплатен Превозот HTD579-3M-9 заби 193 ширина 9mm должина 579mm HTD3M 579 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето појас 10pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD579-3M-9 заби 193 ширина 9mm должина 579mm HTD3M 579 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето

DEN 1608.00
 

Тековен
Количина на стоки

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм.

Други карактеристики

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD 3M
Тип:
времето појас
материјал на појас:
Гума
Должина:
579
боја:
Црна
Ширина:
9mm
Забите број:
193
Теренот:
0.118(3.00 mm)
Појас За Висина:
0.095(2.41 mm)
Забот Висина:
0.046(1.17 mm)
Количина:
10pcs
is_customized:
Yes

Најдобри понуди