huawei E3276 E3276s-151 gsm, umts Флопи huawei 4g lte модем плус 2 парчиња антена

huawei E3276 E3276s-151 gsm, umts Флопи huawei 4g lte модем плус 2 парчиња антена

DEN 2506.00
DEN 2784.00
 

Тековен
Количина на стоки

Мрежа бендови : LTE ФЛОПИ : 800/900/1800/2100/2600 Mhz UMTS : 2100/AWS/900/1900 MHZ GSM : 850/900/1800/1900 LTE Cat4 DL во до 150 Mbps LTE УЛ до 50 Mbps Надворешна Антена Интерфејс, Добиваат Разновидност USB 2. На ФЛОПИ-LTE модем, работи на 800/900/1800/2100/2600 MHz бенд со GSM и UMTS назад. UMTS мрежата може да се постигне до 84 Mbps брзина на download поради DC-HSPA+ технологија.
Huawei E392u-12 100 Mbps 4 G LTE USB Модем Stick САД$ 88.00 /парче
Оригиналниот Hauwei E5776 S-601 Wifi 4g Рутер US$ 98. Предмети Вклучува : 1 x Huawei E3276 S-151 LTE модем 1 Xmanual Huawei E3276 4 G LTE Cat4 150 Mbps USB Модем е првиот Светски LTE Cat4 Стап, и овозможува брзина од над 100 Mbit/s download - токму 150 MBit/s за LTE ФЛОПИ мрежа. Постојат многу варијанти за HUAWEI E3276 Мачка 4 LTE Surfstick, како што се HUAWEI E3276s-150, HUAWEI E3276s-151, HUAWEI E3276s-152, HUAWEI E3276s-210, HUAWEI E3276s-500, HUAWEI E3276s-601 и HUAWEI E3276s-920 итн PLS контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел, некои земји не поддршка за оваа точка, бидејќи на различни должини. UMTS мрежата може да се постигне до 84 Mbps брзина на download поради DC-HSPA+ технологија.
Huawei E3276 4 G Модем е првиот Светски LTE Cat4 Стап, и овозможува брзина од над 100 Mbit/s download - токму 150 MBit/s за LTE ФЛОПИ мрежа.00 /парче
.00 /парче
Бесплатен Превозот+1000m Ah батеријата+ Црна Боја Отклучен HUAWEI E5172 As-22 4 G LTE 150 Mbps Мобилни Безжични Портал US$ 168.00 /парче
Целосно Отклучен Сиера Безжична Aircard 754 S 4 G LTE ФЛОПИ Мобилни Жариште Рутер 100 Mbps ПОСТ ПРЕКУ DHL US$ 966.00 /парче
Бренд Нови HUAWEI E3272 4 G LTE 150 M USB Модем US$ 48. Постојат многу варијанти за HUAWEI E3276 Мачка 4 LTE Surfstick, како што се HUAWEI E3276s-150 , HUAWEI E3276s-151 , HUAWEI E3276s-152, HUAWEI E3276s-210, HUAWEI E3276s-500, HUAWEI E3276s-601 и HUAWEI E3276s-920 итн.00 /многу
парчиња / многу
ZTE MF820 4 G LTE USB Модем 100 Mbps US$ 38.

Други карактеристики

wirless Модем Тип:
LTE,WCDMA
Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Бренд Име:
Huawei
Интерфејс Тип:
USB
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
E3276s-151
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
150m
ХС:
85176230
Гаранција:
1 година
испорака:
Со авион
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
сертификација:
CE0682
LTE Cat4 DL:
до 150Mbps
is_customized:
Yes

Најдобри понуди