DIY 65pcs Трепкане Ѕвезди Месечината Декоративни Огледало на Ѕидот Налепници За Детска Соба на Децата Бебе Соба Спална соба Ѕид Оркестарот Декорација R064

DIY 65pcs Трепкане Ѕвезди Месечината Декоративни Огледало на Ѕидот Налепници За Детска Соба на Децата Бебе

DEN 1235.00
DEN 1843.20
 

Тековен
Количина на стоки

Инсталацијата Заврши!
СОБА ДЕКОРАЦИЈА
• Детска Соба
• Вратата
• Детска Соба
ПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИ
За некои мали димензии на налепници ние ќе го користиме меур торба, тоа ќе биде доволно силна за да ги заштити производите.
Сепак, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во поставки на екранот и други причини, како што се огледало површина одраз во мониторот, светлина, позадина итн, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. Откине браун заштита на хартија. И ние ќе ја користи е Голема или Мала кутија за пакување други големини со користење на пена одбори во внатрешноста за дополнителна заштита. Отстранете ја белата поддржан од хартија од налепници, стап секое парче до точната локација. Отстрани хартија дефиниција. И ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите.
Бренд : Background Turn Over
Производ : DIY Огледало на Ѕидот Налепница
Материјал : Висок Квалитет Акрилик(Еколошки), Силно Поддржан самолепливи, Огледало Површина Заштитени со Кафена Хартија.
Далеку-слепи : Смешни се во потрага по малку деформација на рефлексија.
УСЛУГА
Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на производи на нашите клиенти, а се стремиме нашите најдобри за да се обезбеди најсигурни и најбрз начин на превозот услуга која ние може да си го дозволи.
Дебелина : 1 mm
Примена : Спална Соба, Дневна Соба, Купатило, Детска Соба, Тоалет, Врата, Кујна, Продавница, Таванот
ГОЛЕМИНА
Ве молиме прочитајте ги тродимензионални цртежи внимателно пред наддавање, целосно моделот е составен од многу мали парчиња.
Ако ви треба прилагоди на големината ве молиме контактирајте со нас. ЗА ПРЕДМЕТИ
Селективните 1 mm дебелина еколошки акрилни огледало материјал.
Исклучително мала тежина за безбедност.
Силно поддржан од лепило, покриен со заштитна хартија на огледало површина.
СЕ ПРЕПОРАЧУВА ПОВРШИНА
Ние ги користиме силно лепило на грбот на налепница, но ние љубезно ве потсетам да се инсталира на производот на целосно чиста, рамна и мазна површина, така што налепница би можел да остане со години.

Други карактеристики

Големина:
S
Тема:
Шема
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Бренд Име:
BACKGROUNDTURNOVER
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
R064
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Материјал:
Акрилик
Спецификација:
Multi-piece Package
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Најдобри понуди