Трговија на големо 100pcs/многу Сина Позлатен Кристал Teardrop Монистра Spacer Стаклени Монистра Pendant 6x12mm Фацетирани Накит Одлуки DIY Монистра

Трговија на големо 100pcs/многу Сина Позлатен Кристал Teardrop Монистра Spacer Стаклени Монистра Pendant 6x12mm

DEN 291.00
DEN 316.80
 

Тековен
Количина на стоки

20 /многу
парчиња / многу
За Кориснички
1.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.20 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 2015 Најновите 3А Квалитет Кристално Tear Drop Монистра,Мало 100pcs/многу Бела 6x12mm Кристал Монистра За Накит Одлуки DIY US$ 6. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.60 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо со Висок Квалитет 6x12mm 100pcs/многу Briolette Приврзоци Кристал Фацетирани Бела AB Teardrop Монистра Бесплатен Превозот САД$ 6. Ви благодариме! : )
Добредојдовте На Кели Продавница :
Топла Продажба 100pcs/многу Сина Позлатен Кристал Teardrop Монистра Spacer Стаклени Монистра Pendant 6x12mm Фацетирани Накит Одлуки DIY Монистра.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот на Големо Приврзоци Кристал Монистра 100 Pcs Езеро Сина Боја 6*12 MM Кристал Teardrop Монистра За Накит што НИ$ 6.20 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот на Големо Приврзоци Кристал Монистра 100 Pcs Трева Зелена Боја 6*12 MM Кристал Teardrop Монистра За Накит што НИ$ 6.20 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 2015 Најновите 3А Квалитет Кристално Tear Drop Монистра,100pcs/многу Браун 6x12mm Кристал Монистра За Накит Одлуки DIY US$ 6.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас .
За Превозот 1.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
Топла Продажба 100pcs/многу Сина Позлатен Кристал Teardrop Монистра Spacer Стаклени Монистра Pendant 6x12mm Фацетирани Накит Одлуки Монистра Занает Хривнија DIY Монистра
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 100 Pcs /многу
Точка Бр.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
Кристал Tear Drop Монистра 020
Објектот Тежина:
0.5g/piece
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Форма:
Капка Форма
Големина:
6x12mm
Главната боја:
Сина Позлатен
Материјал:
кристално стакло
индустрија употреба:
Накит Одлуки Занает Ѓердан Хривнија Обетки DIY
Монистра стил:
Накит Монистра Занает Монистра Diy Шарм Монистра Teardrop Монистра Pendant
Обликот:
Капка Форма
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes (abalorios)

Најдобри понуди