Блуза Жени Секси Исклучување Рамо Јака Кошули Папочната Страна На Lotus Leaf Блузи Бои

Блуза Жени Секси Исклучување Рамо Јака Кошули Папочната Страна На Lotus Leaf Блузи Бои

DEN 307.00
DEN 388.32
 

Тековен
Количина на стоки


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект, Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби. Чувајте Список.
Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : Полиестер+Chifffon Големина : S,M,L,XL Големина-биста-појасдолжина
S-98cm/38.5-68cm/26.7-37cm/14.5
М-102cm/40.172cm/28.3-37.5 cm/14.7
L-106cm/41.776cm/29.9-38cm/14.9
XL-110cm/43.380см/31.438.5 cm/15.1
Големина се референтни само. Таму ќе биде 1-2cm разлика поради прирачник за мерење. Пакет се вклучени : 1*Жените Блуза

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Број На Модел На:
sweatshirt сет
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Јака:
Slash вратот
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Chiffon

Најдобри понуди