Корејски Постелнина Поставите Супер Меки Руно ткаенина Прекривки Покрие кревет здолниште Pillowcase Утешителот Кревет Поставен Близнак целосна Кралицата Цар Големин?

Корејски Постелнина Поставите Супер Меки Руно ткаенина Прекривки Покрие кревет здолниште Pillowcase Утешителот

DEN 4742.00
DEN 7296.00
 

Тековен
Количина на стоки

8 м во ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 200 x 230cm(79 x 91inches ) 1 парче Кревет здолниште : 180 x 200cm(72 x 80inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches )
Кралот Големина 4pcs :
( погоден за 1. Shippment Обично превозот ќе се организира во рамките на 1-3 дневна по плаќање.4 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 150 x 200cm(60 x 80inches ) 1 парче Кревет Здолниште : 120 x 200cm(48 x 80inches ) 1 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Кралицата Големина На 4pcs : ( погоден за 1.^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Близнаци Големина 3pcs : ( погоден за 1.
боја 1
Тоа е на кратко кадифен ткаенина, со извонредна мекост, топлина густа и здрава дише, на ткаенина не може да се топката, а не исчезнат.0 m ширина кревет) 1 парче Прекривки ги Покрие : 220 x 240cm(87 x 95inches ) 1 парче Кревет Здолниште : 200 x 220cm(80 x 88inches ) 2 парчиња Pillowcases : 48 x 74cm(19 x 30inches ) Забелешка 1.
Секоја Девојка worthing има убава корејски принцеза кревет! Чиста и светла боја, Мека и животната средина!
^ Кревет здолниште со убаво филе, drape подобро. Прирачник за мерење 0~5cm грешка е дозволиво
Љубезно Потсетник : Ова постелнина поставите не вклучуваат било пополнување, ако сакате да се купи утешителот или перница пополнување, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се купи. Повратни информации Знак во Мојот Ali Express. Ве молиме проверете ја големината и она што се вклучени внимателно пред да го купат. Се потврди приемот на вашата нарачка. Забелешка 3. Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас. Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларираната вредност Забелешка 2. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, овие трошоци се на купувачот одговорност . Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации.
// Pillowcase имаат широк раб, поубави и повеќе фирма,специјално дизајнирани плик структура фиксна додатен со од патент, повеќе безбедно и поудобно//
^ висок квалитет на органски памук,чисто физичко здравје и заштита на животната средина, кралицата големина вклучуваат 1 парче прекривки маска, 1 парче на чаршаф, и 2 парчиња на pillowcases, не вклучуваат било кој додатен^ Боја 2 Боја 3 Боја бојата 4 5 6 Боја
ПОДАРОК Кула
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок.

Други карактеристики

Големина:
Twin size 3pcs, Queen size A 4pcs, Queen size B 4pcs, King size 4pcs
Ткаенина Густина:
133 * 76
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Постојаност На Боја (Одделение):
2-3
Количина:
4 парчиња
Број На Модел На:
0135-65
тема count:
≥600TC
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Возбудува
Тежина:
4
Шема:
Крпеница
is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
60
Стил:
Принцезата
Материјал:
руно ткаенина
Употреба:
Дома
превозот:
Брза испорака како што Fexdex,UPS,TNT,DHL,итн
Пакет:
ПВЦ пакување(ако ви требаат повеќе убави пакет.контактирајте со нас
боја:
Бела,Сина,Розова,Зелена
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Најдобри понуди